TRENER
LJUBLJANA
Rok za prijavu 24.10.2024.

Zagotovo se v tebi že nekaj časa prebuja želja po spremembi in si se pripravljen naprej učiti, razvijati in osebnostno rasti. Te zanima nova karierna priložnost?

Imamo idealno priložnost zate, če:

  • Uživaš v prenašanju svojega znanja naprej ter verjameš v moč odlične komunikacije,
  • Si dober prodajalec, imaš rad različne osebnosti in si želiš postati moderator in trener,
  • Si pripravljen svoje izkušnje deliti in razvijati najboljše prodajne talente.

V oddelku za izobraževanje razpisujemo prosto delovno mesto:

TRENER (m/ž)

Tvoje ključne delovne naloge bodo:

•             Priprava in izvedba tehničnih in prodajnih treningov v živo, na terenu in preko spleta.

•             Priprava in izvedba individualnih coachingov v kontaktnem centru in poslovalnicah.

•             Priprava izobraževalnih vsebin (navodila, obvestila, kvizi, videi, testi za preverjanje znanja).

•             Sodelovanje z vodstvom in drugimi oddelki za doseganje zastavljenih ciljev na področju izobraževanj.

Kaj pričakujemo?

•             Vsaj VI. stopnjo izobrazbe (alternativno V. stopnjo izobrazbe in najmanj 5 let delovnih izkušenj)

•             Pripravljenost na izjemen osebni in strokovni razvoj (kjer boš pod vodstvom izkušene vodje tima in coachinje »pozabil vse, kar veš«, hkrati pa gradil na svojih življenjskih izkušnjah).

•             Prepričljiv nastop, razgledanost in prodajno naravnanost.

•             Sposobnost hitrega učenja in povezovanja informacij.

•             Strukturiranost, dobro načrtovanje in odgovornost, hkrati pa dinamičnost, iznajdljivost in pragmatičnost.

•             Veselje do dela z ljudmi in željo po navduševanju sodelavcev.

•             Komunikacijske sposobnosti (ustne in pisne) so na visokem nivoju.

•             Obvladovanje Power Pointa; prednost boš imel/-a, če poznaš tudi SAP, Grafano in/ali TechCRM.

•             V kolikor že imaš izkušnje z internim trenerstvom pa se res nujno prijavi, saj to predstavlja dodatno prednost.

Kaj ponujamo?

•             Zavzeto in dinamično ekipo ter pozitivno delovno okolje.

•             Možnost za izjemno osebno in strokovno rast preko notranjih in zunanjih izobraževanj.

•             Podporo pri uvajanju: ekipa ti bo nudila celovito uvajanje in ti pomagala, da čim prej postaneš samostojen pri svojem delu.

•             Ponujamo stabilno zaposlitev, za začetek pa 6-mesečni poskusni del, da se prepričaš, ali si pravi za to delovno mesto.

Telemach Slovenija skrbi, da so zaposleni vedno v igri, zato z zaposlitvijo prejmeš tudi mnoge ugodnosti, vezane na promocijo zdravja in ukrepe v okviru certifikata Družini prijazno podjetje (hint: brezplačen fitnes, prilagodljiv delovnik in še nekaj luštnih benefitov).

Pogumno se prijavi in z veseljem te povabimo na telefonski razgovor, kasneje pa na Assessment center v živo! Časa imaš do 24. oktobra 2024.