PRODAJNI SVETOVALEC - PE CELJE

CELJE - 1 Izvršitelj

Podjetje Telemach Slovenija skrbi, da smo tako zaposleni kot naši uporabniki Vedno v igri.

Tehnologija je resda temelj vseh naših storitev, a glavni Telemachovi ''igralci'' smo vedno ljudje, ki vsak dan ''igramo'' na poslovnem parketu in z ekipnim duhom ter vztrajnostjo zmagujemo in premikamo meje.

Te motivira pomoč končnim uporabnikom? Lahko s svojimi dosedanjimi izkušnjami prispevaš, da bomo še boljši ali si pripravljen/-a na učenje novih veščin? Potem je ta priložnost idealna zate!

Postani del naše ekipe, ki vsak dan daje vse od sebe, da so z našimi vrhunskimi produkti in ponudbo tudi naši uporabniki vedno v igri.

Razpisujemo prosto delovno mesto v PE Celje.

Tvoje delovne naloge bodo obsegale:

Svetovanje strankam

Prodajne in poprodajne aktivnosti

Proaktivno trženje storitev

Lokalni direktni marketing

Prevzem in pregled nad zalogo in blagom v poslovalnici

Blagajniško poslovanje

Skrb za urejeno poslovalnico.

Sprejemamo in imamo radi vse posameznike, so nam pa za dotično delovno mesto še posebej všeč tisti, ki:

Radi malce več govorite

Ste samoiniciativni, prepričljivo nastopate in ste odgovorni ter natančni pri delu

Ste organizirani, ustrežljivi do strank, prijazni, predani željam in zahtevam strank

Imate pozitivno naravnanost in veselje do dela z ljudmi

Se znate prilagajati in ste sposobni delati v timu

Ste visoko motivirani, pripadni ekipi in ciljem ter načrtom ekipe.

Od novega sodelavca/-e pričakujemo:

Znanje uporabe računalnika (MS Office, Outlook, Internet)

Osnovno poznavanje telekomunikacijskih tehnologij

Izkušnje s prodajo in močno prodajno naravnanost

V. stopnjo izobrazbe oziroma IV. in 3 leta delovnih izkušenj.

Navdušili te bomo z/s:

Zaposlitvijo za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev

Delom v visoko tehnološkem podjetju

Stimulativnim, dinamičnim delovnim okoljem in možnostjo kariernega napredovanja

Širokim naborom izobraževanj in skrbjo za ustrezna znanja za opravljanje dela

Skrbjo za zdravje zaposlenih v sklopu programov za promocijo zdravja

Ugodnostmi iz naslova Družini prijaznega podjetja (ugodnosti vezane na delovni čas, usposabljanja, izobraževanja, obdarovanja in spremstva otrok, itd…)

Prijetno ekipo sodelavcev, ki nas združujejo močan ekipni duh, želja po skupnem uspehu in mladostna energija

Stimulativnim plačilom za delovno uspešnost

Maksimalnim povračilom stroškov prehrane

Višjim regresom in božičnico

Zabavnimi teambuildingi.

Vašo prijavo z življenjepisom z veseljem sprejmemo do vključno 24. junija 2024. Pridružite se nam pri ustvarjanju preprosto dostopnega sveta digitalnih in mobilnih komunikacij.

Loading...